Otázka
Anonyme sa pýta:
Dňa 02.11.2019 o 01:13

Dobrý deň . Mám 13 rokov a mám v škole problém s jednou učiteľkou . Mám pocit že jej na mne niečo vadí . Vysvetlenie : Nedávno som recitovala báseň pred celou triedou . Keď som sa postavila pred tabuľu a začala recitovať , všetci sa začali smiať . Aj učiteľka . Keď išiel recitovať môj spolužiak a všetci sa smiali , tak učiteľka sa hnevala že sa všetci smejú a vysvetlila prečo je to nepríjemné . A keďže som úplne zastresovala mala som úplne iný tón – samozrejme sa všetci začali smiať ešte viac ( to mi ani nevadilo , je to celkom pochopiteľné ) . Ale jednoducho učiteľka sa mi pozrela do očí a videla som taký škodoradostný pohľad až mi prišlo zle . Samozrejme potom mi dala aj zlú známku . Alebo sa mi taktiež stáva že dakedy sa na mňa ani neusmeje . Keď ma vyvolá ku tabuli , pýta sa ma otázky ktoré sú ťažké aj pre totálnych šprtov . Veľmi rada by som jej chcela povedať ako to cítim , ale učiteľka by si to určite vzala akože som drzá alebo tak . AR

Odpovede
Jany-rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 03.11.2019 o 22:42

Ahoj Anonyme. Viem ze je pre teba táto situácia nepríjemná ale skus sa stym zdôveriť svojim rodičom a požiadať ich aby sa s ňou porozprávali. Držím ti palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk