Otázka
CHERYL sa pýta:
Dňa 16.11.2019 o 16:46

Ahojte.. Moji rodičia sa dosť často hádajú a ja som z toho smutná.Proste vždy keď niekam spolu mame ísť napríklad na prechádzku vždy pred tým než odídeme sa pohádajú a potom celú prechádzku je každý ticho.Som z toho smutná a neviem co mam robiť…napriklad sa vôbec neteším na Vianoce alebo Silvester lebo aj vtedy sú schopní sa pohľadať.Chapem že hádka vo vzťahu je normálna vec ale u nich to niekedy nepôsobí normálne. #dojebanyzivot

Odpovede
Anet odpovedá:
Dňa 20.11.2019 o 16:28

Ahoj CHERYL očividne pozeráš Riverdale – aj ja . Ale k téme : mám rovnaký problém , najhoršie je že ja s tým nemôžem nič robiť . Ale poviem ti to že sa hádajú dá iba do ich vzťahu iskru . Neboj sa to sa stratí . Prajem ti veľa šťastia .

Sofi - rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 16.11.2019 o 19:34

Ahoj Cheryl, skús to brať z tej pozitívnej stránky, že ste na tu prechádzku išli aj ked sa tam rodičia pohádali. Samozrejme, že sa majú radi, a aj teba. Musíš si uvedomiť, že každý má inú povahu a každému vadí niečo iné. Skús sa s nimi poroprávať o tom ako na teba pôsobia ich hádky. A nebuď smutná, pretože pokiaľ spolu tvoji rodičia trávia svôj voľný čas tak sa majú radi, rovnako ako majú radi teba.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk