Otázka
Rebeka sa pýta:
Dňa 07.12.2019 o 11:02

Od začiatku školského roka to ide s matematikou dole. Zo všetkých predmetov mi vychádza 1 a z matiky zatiaľ 3 . Každý deň si precvičujem aspoň hodinu denne ale vôbec sa mi nedarí :(

Odpovede
ninQa odpovedá:
Dňa 08.12.2019 o 21:52

Pozri sa.. U každého človeka príde v živote niekedy taky bod zlomu,kedy jednoducho nebude mať samé jednotky a nájde sa predmet ktorý mu pôjde menej.Je to super ze sa snažíš pre to niečo urobiť :)Neviem ci ti nejde matika ako celá alebo len časť nejakého učiva.Ak si na ZŠ ta matika sa ešte ako tak dá.Ja som na strednej a tiež mi vychádza trojka.Nerobim si z toho veľkú vedu a podla mňa nemusíš ani ty.V živote nám nepôjde všetko najlepšie a nie vo všetkom musíme byť perfektný.Mozno druhý pol rok ti ta matika pôjde✌?

Katarína,rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 07.12.2019 o 13:35

Ahoj Rebeka, je super, že sa snažíš v tom zlepšiť a byť lepšia. Aj keď sú predmety, ktoré nám idú viac alebo menej neznamená to, že sa to nedá zvládnuť. Môžeš nejakou hravou formou učenia, cez internet si niečo nájsť ,doučovanie alebo nejaká aktivita,ktorá by ťa aj zároveň bavila, aby si sa netrápila toľko s tou matikou. Môžeš sa opýtať aj kamarátov alebo niekoho iného na rady. Držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk