Otázka
Naivná krava sa pýta:
Dňa 27.02.2020 o 12:56

Ahojte asi pred mesiacom mi povedal jeden chalan že je do mňa … A asi po mesiaci povedal že je to prank =sranda . A teraz mi to píše znova samozrejme že potom čo sa stalo som mu neverila a potom mi začal nadávať jeho pojebaný bratranec že aká som sprostá atď…

Odpovede
Lea - Rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 28.02.2020 o 07:35

Ahoj, určite ti nie táto situácia, do ktorej si sa dostala príjemná. Tak, ako už bolo spomenuté, skús sa o tom s daným chlapcom porozprávať medzi štyroma očami, že ako to vlastne teda v skutočnosti je. Bratranca si zatiaľ nevšímaj, no ak by to prešlo do väčších urážok, tak neváhaj sa s tým obrátiť na nejakú dospelú osobu. Prajem ti veľa šťastia a dúfam ze to všetko dobre dopadne.

Samuel, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 28.02.2020 o 07:29

Ahoj, je mi veľmi ľúto, že si sa dostala do takejto nepríjemnej situácie. Ako už spomenula Nika, pomohlo by sa s ním v kľude porozprávať a bratranca by som na tvojom mieste ignoroval kým nezačne byť veľmi agresívny – v takom prípade sa možno skús obrátiť na niekoho dospelého. Nevidím dôvod prečo by si ťa aspoň nevypočul. Veľa šťastia, verím, že sa z tohto dostaneš. Držím ti palce.

Nika odpovedá:
Dňa 27.02.2020 o 14:17

Ahoj. Vidím, že ťa situácia, v ktorej sa momentálne nachádzaš, trápi. Skús sa s dotyčným chalanom otvorene porozprávať – ak sa s ním, samozrejme, dá nejako rozumne rozprávať. Môžete si tak vyjasniť, ako to medzi vami je. Čo sa týka správania bratranca dotyčného chlapca, vôbec sa mi to nepáči. Nikto nemá právo ti nadávať. Ignoruj dotyčného a je dosť možné, že sa takto správať prestane. Keby neprestal, skús požiadať o pomoc dospelú osobu. Prajem ti veľa šťastia a ak by si chcela, pokojne sem môžeš napísať, ako to dopadlo.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk