Otázka
Olívia sa pýta:
Dňa 28.02.2020 o 18:00

Mám taký pocit že moja triedna učiteľka sa nespravodlivo správa k nijakým žiakom(aj ku mne). A môjmu spolužiakovi vymýšľali prezývky aj učiteľka a keď jej to povedal tak sa mu začala smiať. A napríklad aj ku mne že už od októbra nám s kamarátkou sľúbila že nás presadí a ešte furt čakám. Ale má obľúbencov a k nim sa správa ako keby boli svätí .

Odpovede
Katarína, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 28.02.2020 o 18:20

Ahoj Olívia, chápem, že máš pocit, že sa učitelka takto správa. Určite to tak nie je len ste si to možno zle vysvetlili. Môžno tie prezývky boli niečím vtipné pre ňu, ale určite to nemyslela nijako v zlom. Mohla by si napríklad navrhnúť sedenie spoločné s triednou, kde by ste sa o tom porozprávali, myslím si, že by Vám to nejako vysvetlila. Vo veci môže byť aj to, že má veľa práce, nestíha riešiť veci alebo len na to zabudla, aby vas s kamarátkou presadila. Možno sa ti zdá, že má oblúbencov ale takto to nemusí byť, niekedy danný jav klame. Ako som spomenula, skúste si urobiť posedenie, alebo sa.porozprávaj o tom so spolužiakmi. Držím palce

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk