Otázka
Slávka sa pýta:
Dňa 07.03.2020 o 12:01

Dobrý deň,mám v poslednom čase slabšie obdobie,či už stres v rodine,v práci alebo v škole a potrebujem sa s niekým jednoducho porozprávať… Priateľa mám,s ním to ide v poriadku,vie o mojich pocitoch a probléme a je len rád,keď sa viem aj s niekým iným porozprávať. Bola by som rada,ak by sa našiel niekto,kto by ma pochopil,vypočul a pomohol,aby som toto obdobie zvládla. Prípadne môžem poskytnúť svoj FB kontakt alebo mail. Ďakujem a prajem každému pekný deň.

Odpovede
Daniela, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 07.03.2020 o 17:46

Ahoj Slávka. Ďakujem ti, že sa s týmto problémom obraciaš sem, cirkulujú tu ľudia ktorí majú podobné ťažkosti a verím že sa nájde niekto kto ti porozumie a možno ti sem hodí aj nejaký kontakt. Ak by ti rozprávanie sa ako forma riešenia problému nestačilo, odporúčam ti odstrániť si zo života všetken „nepotrebný“ stres, teda taký akému by sa dalo vyhnúť. Nechať si len ten, ktorý fakt podstúpiť musíš, utriediť si priority. Prajem ti veľa šťastia a ak chceš, môžeš nám napísať ako to šlo.

Nika odpovedá:
Dňa 07.03.2020 o 12:05

Ahoj Slávka, chápem, že je to teraz pre teba ťažké. Je veľmi dobré, že sa to snažíš riešiť a zdôverila si sa svojmu priateľovi. Ak by si sa o tom chcela bližšie porozprávať, môžeš sem napísať na mail alebo do chatu. Možno sa nájde niekto, kto ti dá svoj kontakt. Drž sa, prajem ti veľa síl.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk