Otázka
Soňa sa pýta:
Dňa 22.09.2020 o 15:52

Ahojte mám strašne škaredá nohy a hlavne chodidlá

Odpovede
d odpovedá:
Dňa 10.10.2020 o 12:32

ahoj soňa, presne toto si vravím aj ja. ale všetci by sme si mali uvedomiť, že všetci sme krásni, všetci sme dokonalí takí akí sme. selflove je fakt potrebná vec, nájdi ju, aj ked je to ťazké, ale bez nej to bude ešte ťažšie.

GramatikaMaster odpovedá:
Dňa 01.10.2020 o 11:24

čo takto trochu gramatiky?

Emma, rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 23.09.2020 o 08:10

Ahoj, Soňa, chápem, že v dnešnom svete na nás zo všetkých strán pozerajú nádherné celebrity s krásnymi telami, no v skutočnosti nikto z nás nie je dokonalý. Každý dostal do vienka niečo, preto by sme si mali vážiť to, čo máme a hoci to niekedy býva ťažké, skúsiť mať na sebe rád aj tie časti, ktoré sa nám nepáčia. Často dokonca vôbec nie sú škaredé, len mi to tak vnímame. Na tvojom mieste by som sa pokúsila pozerať sa na svoje nohy inými očami a snažiť sa ich prijať. Často pomáha aj len drobná starostlivosť, napríklad krátke cvičenie na nohy (na internete nájdeš kopec rôznych), prechádzka, bicyklovanie, krémy alebo pemza. V rôznych časopisoch alebo na internete sa dá nájsť veľa tipov na jednoduchú starostlivosť o tvoje nohy. Niekedy aj úplná maličkosť môže zmeniť tvoj pohľad na celú vec. Držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk