Otázka
Domča sa pýta:
Dňa 14.01.2021 o 12:23

Ahojte, Dneska som chcela mať prvýkrát sex s mojim kamarátom Jakubom len on je strašne obdarený a mňa to neskutočne bolelo ani nedokázal vojsť dnu :(

Odpovede
Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 15.01.2021 o 20:02

Ahoj Domča, ďakujem, že si sa nám rozhodla zveriť s natoľko intímnou vecou. Je úplne v poriadku cítiť sa v tejto oblasti neistá, hlavne ak si predtým žiaden pohlavný styk nemala. V prvom rade by som si však premyslela, či to s tvojím kamarátom naozaj chceš robiť prvýkrát, či mu dôveruješ a podobne. Je v poriadku cítiť po prvýkrát miernu bolesť či nepohodlie, pretože tvoja vagína nie je na pohlavný styk zvyknutá. Je však veľmi dôležité, aby si to mohla so svojím kamarátom voľne komunikovať a aby vedel bol opatrný či rešpektoval tvoje rozhodnutie ísť pomalšie. Je to dvakrát toľko dôležité, keď má tvoj kamarát veľký penis. Čo by vám mohlo pri sexe pomôcť, je použitie lubrikantu, ktorý si vieš zakúpiť v hociktorej drogérii. Rozhodne sa však netreba dať prvým nepríjemným zážitkom odradiť či vystrašiť. Držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk