Otázka
Vaness sa pýta:
Dňa 06.02.2021 o 16:38

Ahoj dievčatá chcela by som sa Vás spýtať vy spíte aj v podprsenke a nohavičkách alebo ako? V čom?

Odpovede
Vaness odpovedá:
Dňa 07.02.2021 o 10:56

Ďakujem vám len mne je to také blbé spať bez podprsenky cítim sa taká akoby nahá pod pyžamkom. a čo sa týka nohavičiek tie ja tiež mám počas spánku

Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 07.02.2021 o 08:43

Ahoj Vaness, myslím, že najjednoduchšou odpoveďou na tvoju otázku by bolo – spi v čomkoľvek, v čom sa cítiš príjemne. Nemusí to byť nutne pyžamo, ja spím napríklad vo veľkom pohodlnom tričku a bez podprsenky. Dať prsiam aspoň cez noc prestávku od neustáleho nosenia podprsenky je veľmi dôležité pre ich zdravie, preto by som ti odporúčala spať skôr bez nej. Pri nohavičkách je to už plne na tebe, no ak sa rozhodneš spať bez nich, uisti sa, aby si bola dostatočne zakrytá a neprechladila si tak napr. svoje močové cesty. Veľa šťastia.

Neznáma odpovedá:
Dňa 06.02.2021 o 19:20

Ahoj Vaness, v nohavičkách spím len počas menštruácie alebo keď mám nejaký problém… V podprsenke nespím, tvoje prsia si potrebujú oddýchnuť po celodennom nosení v podprsenke. :)

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk