Otázka
Janka sa pýta:
Dňa 07.02.2021 o 16:42

Ahoj trápi ma jedna vec a to to že ja som taká iná ako ostatné dievčatá. Ja sa vôbec nemalujem žiadny make-up,špirála ani rúž nič. Taktiež sa neobliekam velmi výstredne nenosím skoro vôbec sukne ani šaty. Doma dosť často chodím bez podprsenky a ešte je tu aj holenie občas to neriešim a za to sa dosť veľmi hanbím. Veľmi sa kvôli tomuto trápim. Janka

Odpovede
Janka odpovedá:
Dňa 10.02.2021 o 13:59

Ďakujem vám som rada že to vníma niekto takto

Lea - rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 09.02.2021 o 07:53

Ahoj Janka, to že si iná od ostatných dievčat v tvojom veku a nerobíš všetko podľa toho čo je práve “in” u tvojich rovesníkov, vôbec nevadí a nemusíš sa kvôli tomu trápiť, no pokiaľ ti niektoré veci z toho prekážajú tak ako si písala, tak môžeš neoholené nohy napríklad v tomto chladnejšom počasí maskovať silonkami alebo dlhými nohavicami, no podstatné je, aby si sa ty cítila pohodlne a bola spokojná sama so sebou. Držím palce.

Neznámy poradca odpovedá:
Dňa 09.02.2021 o 00:34

Pozri,ak sa cítiš dobre tak,že sa nemaluje š, nenosíš sukne/šaty a nenosíš doma podprsenku je to v pohode.Radsej bud taka aká si.Sama sebou.Ak ťa to trápi preto, lebo ostatné baby sa maľujú a nosia šaty a ty nie…tak by som sa asi kvôli tomu nemenila.Naopak ak sama zo sebou nie si spokojná s tým aká si, čo nosíš a pod. tak možno môžeš skúsiť nejakú zmenu. Ak sa cítiš dobre bez make upu tak sa nemaluj, ak sa cítiš lepšie v nohaviciach v pohode.Nos to,v čom sa cítiš dobre. A úprimne ja sa tiež vôbec nemalujem a sukne a šaty oblečiem možno 2 krát do roka a podprsenku tak isto skoro nenosím.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk