Otázka
Alexandra sa pýta:
Dňa 18.02.2021 o 07:42

Ahojte mám 13 rokov a už nemal čo pozerať videla som už všetky Pixar, Disney, aj Avengers filmy videla som aj všetky diely Twilight, Harry Potter aj kopu romantickych filmov. Ak poznáte nízke filmy ktoré by som si mohla ešte pozrieť budem vám veľmi vďačná. Ďakujem

Odpovede
D odpovedá:
Dňa 19.02.2021 o 15:01

Ahoj, podľa výberu Tvojich doterajších filmov môžeš skúsiť film Emma.. Verzia z roku 2020 je už nadabovaná a film sa dá nájsť na internete ;). (PS: zhoda s menom poradkyne čisto náhodná :D)

Emma, rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 18.02.2021 o 19:57

Ahoj, Alexandra, myslím, že by si sa mohla skúsiť opýtať svojich kamarátov na ich obľúbené filmy a možno tak objavíš aj niečo, čo ťa bude baviť. Alebo si môžeš pozrieť nejaké filmy, kde hraje tvoja obľúbená herečka/herec. Prípadne na internete sa dá nájsť veľmi veľa odporúčaní pre rôzne žánre a témy filmov alebo ako spomínala Sunny, seriály sú tiež veľmi dobrá vec, keďže väčšinou obsahujú viacero epizód, čiže ich pozeranie tie zaberie viac času. Držím palce.

Sunny odpovedá:
Dňa 18.02.2021 o 14:21

Ahoj, nepoznam vela takych filmov a myslim ze skoro vsetky si uz videla takze si mozes pozriet serialy. Filmy velmi neviem ale mozes si pozriet film Den co den, Den matiek alebo dennik princeznej (neviem ci ta to bude bavit) alebo nieco zo Star wars sagy. A zo serialov odporucam stranger things alebo the vampire dairies. Viem ze sa asi nudis ale myslim ze tu by sa mali pisať ine problemy ako to ze nemas co pozerat ale dufam ze som aspon trochu pomohla :)

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk