Otázka
Dianka sa pýta:
Dňa 22.02.2021 o 17:16

Ahojte, mám problém ide o to že doma nemám vôbec súkromie my nemám dvere zo zámkou čiže zmaknúť sa nedajú a hocikedy my rodičia alebo brat vojdú neohlásené do mojej izby alebo tak isto aj do kúpelky ked sa umývam alebo na wc ked vykonávam potrebu. Strašne mi to prekáža. Poradíte mi prosím. Dia

Odpovede
Dianka odpovedá:
Dňa 23.02.2021 o 09:39

To bohužial vôbec nefunguje absolútne to ignorujú skúšala som to veľa krát a nič sa nezmenilo Som zúfalá

Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 23.02.2021 o 09:02

Ahoj Dianka, úplne rozumiem tvojej potrebe súkromia a máš na ňu určite plné právo. No hlavne v tejto dobe, keď sú celé rodiny spolu väčšinu času zatvorené v 1 domácnosti, je naozaj ťažké nielen si svoje vlastné súkromie zachovať, ale ho aj nenarúšať druhým, pretože každého hranice sú rôzne široké. Najjednoduchšie by preto bolo, keby si sa so svojou rodinou porozprávala a vysvetlila im, že ti je ich správanie nepríjemné a bola by si rada, keby ste sa dohodli na nejakých pravidlách. Verím, že to dobre dopadne a držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk