Otázka
Gabi sa pýta:
Dňa 15.03.2019 o 11:01

Ahoj dievčatá v čom cvičíte na telesnej?Meníte si na telesnú podprsenku ?A máte sa možnosť potom osprrchovať?A ako to je počas menštruácie?Ako to vy riešite?čo všetko si prezliekate na telesnú?

Odpovede
Miška- rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 19.03.2019 o 14:16

Ahoj Gabi na telesnej cvičím klasicky v teplákoch a voľnejšom tričku a halovkach. Nezvyknem si prezliekať spodnú bielizeň, podľa mňa to nie je potrebné. Naša škola má v šatniach sprchy ale nevyužívame ich. Sprchujem sa po príchode domov. Počas menštruácie cvičím ako počas iných dní. Toto je vec ktorej sa vážne báť nemusíš je to normálne.

Rovesnícka poradkyňa- Viktória odpovedá:
Dňa 19.03.2019 o 11:46

Ahoj Gabi, tak u nás to funguje nasledovne: podprsenku si u nás dievčatá nemenia ani sa nesprchujeme, ale ak chceme môžme. čo sa týka oblečenia je vhodné zvoliť niečo pohodlné aby sa ti v tom dobre cvičilo napr. tepláky, legíny… Počas menštruácie môžes použiť tampón alebo klasicky vložky. Dúfam že ti tieto rady pomôžu. Drž sa.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk