Otázka
Viki sa pýta:
Dňa 15.04.2019 o 14:06

Dobrý deň. Chcela som sa iba spýtať čo mám robiť keď sa moja najlepšia kamarátka nerozpráva s mojím frajerom teda jej bratom … už sa nerozprávajú asi 15 dní. Neviete ako im môžem pomôcť?

Odpovede
Jebo odpovedá:
Dňa 17.05.2019 o 16:09

Počkaj samo sa to vyrieši

Radka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 15.04.2019 o 17:46

Ahoj Viki, daj tomu čas a do ničoho ich netlač. Ak je teda príčinou váš vzťah, môžeš sa skúsiť porozprávať s každým zvlášť, aby si zistila, čo presne im vadí a pripadne to vyriešila. Súrodenecká láska je veľmi silná a ich to časom prejde. Ak sa ti bude zdať, že to nikam nevedie, skúste si sadnúť všetci traja a prípadne nejasnosti si vysvetliť. Držím prsty.

Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 15.04.2019 o 16:27

Ahoj Viki, neexistujú ľudské vzťahy, ktoré nie sú komplikované. Nepoznám dôvod toho, prečo sa nerozprávajú, ale bohužiaľ, jediné čo môžeš ty spraviť, je dohovoriť obom, aby si spolu sadli a snažili sa daný problém odkomunikovať. Riešenie by som už potom nechala na nich, ale vedz, že je lepšie do ich vzťahu nezasahovať a nechať ich, nech to vyriešia sami. Držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk