Otázka
Miška sa pýta:
Dňa 15.04.2019 o 19:16

Dobrý deň, mám problém… posledný čas neviem čo chcem. Vôbec to neviem.Neviem či chcem ísť preč od miesta kde bývam alebo nechcem, neviem či sa mám baviť s ľudmi v triede alebo nie , neviem či sa mám baviť s niektorými ľudmi alebo nie…neviem nič už(ani už len aká je moja obľúbená farba) čo mám robiť ? Strašne ma to trápi a aj bolí lebo už ani len dôležité veci ktoré by som mala vedieť neviem… ďakujem za niaku pomoc..

Odpovede
Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 15.04.2019 o 20:13

Ahoj Miška, je úplne v poriadku mať niekedy takéto pocity. Ak si nie si istá tým, čo chceš, vyskúšaj viacero vecí a preskúmaj u seba vnútri, či to je niečo, čo ťa baví alebo robí šťastnou. Skús sa začať rozprávať s novými ľuďmi v triede, alebo na mimoškolských aktivitách, začni nejaké nové hobby, kúp si niečo nové na seba… Môže to byť čokoľvek. Ak by však tieto tvoje pocity pretrvávali, neboj sa nám napísať viac do chatu na linke. Veľa šťastia.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk