Otázka
A.B. sa pýta:
Dňa 16.04.2019 o 19:33

Čaute. Hahah..hádajte kto sa dostal z anorexie???‍♀️??‍♀️­??‍♀️??‍♀️

Odpovede
A.B. odpovedá:
Dňa 19.04.2019 o 21:32

Prvá vec je, že keď sa TY z toho nechceš dostať tak Ti ani Boh nepomôže. Bolo to strašne ťažké sa z toho dostať. Viac okolo toho nejdem písať. Len pre príklad si predstavte dievča, ktoré je veľmi silné(duševne)ma veľa kamarátov a je veľmi komunikatívne, taký rebel. A po večeroch jej je zle z tabletiek tak že jej začnú tiecť až slzy, kote chce zastaviť. A toto som bola ja. Brala som 8 tabletiek a denná doporučená dávka boli 3 tabletky. Mala som 2 kilá do ťažkej podváhy a robila som ďalšie somariny…Ale skončila som s tým, sama som si povedala, že dosť! Toto robí silné dievča?? Nie, absolútne. Začala som jesť a sama sa učím prijímať samú seba! Lebo je to v tom, že musíš TY presne áno TY ktora/y to čítaš sa naučiť prijímať to aká/ý si. A viem, že hocikto ti bude hovoriť aký/á si štíhly/a nepomôže. Aj keby to bol sám tvoj idol. A viem aj to, že ak ty práve trpis poruchou príjmu potravy tak si toto čo tu píšem nevezmeš k srdcu. Lebo musíš začať SAMA/SÁM od seba.

Lenka, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 16.04.2019 o 21:13

Ahoj. Gratulujem ti. Dúfam, že sa každým dňom budeš mať lepšie. Môžeš nám napísať do chatu ako si to pekonal/prekonala a tým by si mohol/mohla motivovať ostatných. Držím ti palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk