Otázka
Neznámy človek sa pýta:
Dňa 09.08.2021 o 11:23

Dobry den ja jsem Ronny nevim už jak pokračovat v životenikdo mē nama rad a všichni mē maji za idiota s nahradni rodinou se docela hadam a kamarady nemam protoze se dadali na jinou stranu ke zlym kteri me parkrat zmlatil už si dlouho řezu levou ruku nozem nevim jak prestat asi neprestanu to je jedno a chystam se touto dobou zabit skočit ood vlak me nic nebavi bez nikoho nrvim co dal s mam psychologicke problemy deprese ktere mam často nespavost podviživa a tak dale. Předem dekuji že neco napisete a psychologa vubec nemuzu sehnat ani nejake dlsi takove lidi a doma nic se mnou nic nechteji resit i moje nemoci.

Odpovede
Janka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 17.08.2021 o 08:55

Ahoj Ronny, odporúčam Ti spojiť sa so svojou obvodnou lekárkou, aby Ti pomohla skontaktovať sa s nejakým psychológom, keďže píšeš, že ho nevieš zohnať. Tvoje problémy by sa mali veľmi rýchlo začať riešiť, pretože podľa toho čo píšeš je Tvoja situácia dlhodobá a náročná. Budem Ti držať palce.

Kaja odpovedá:
Dňa 10.08.2021 o 08:27

Ahoj. Určite sa niektorý nájdu.Pre koho má zmysel aby si žila. Ale samozrejme vieš. Že smrť nie je jedno z riešení. A tiež rezanie. Pokús s tím prestaň. Aj keď to bude ťažké. Lebo to môže dopadnúť zlé. A je mi ľúto, že také problémy riešiš. A taktiež že tvojej náhradnej rodine je jedno. Ako píšeš si na to sama. A kamarátov nechápem. Teraz by mali stať pri tebe. A nie sa otočít ti chrbtom. A je mi to fakt ľúto. A dokonca ťa už niekoľko krát zmlátili. A posledná vec, ktorú ti ešte napíšem. Hodenie pod vlak, nieje jedno z pomoci. Ako sa toho všetkého zbaviť. Tak tú alternatívnu vymaž z pamäti.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk