Otázka
Neviemčorobiť sa pýta:
Dňa 24.08.2021 o 23:55

Ahojte… Keď som ešte bola mladšia, stala sa mi taká vec. Videla som reálne miesto vraždy, nie naživo ale iba v televízii. Aj keď sú to roky mám to stále pred očami. Odvtedy mám ale hrozný strach keď niekam idem že sa mi niečo stane, ani doma sa necítim bezpečne. Hovorím si že už aká musím byť slabá že len kvôli tomuto mám takéto problémy. Nepočula som ešte o nikom kto by mal problémy z toho že niečo také videl v televízii. Bojím sa v podstate neustále. Už neviem takto žiť… Neviem čo mám robiť…

Odpovede
Janka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 25.08.2021 o 08:19

Ahoj, to čo zažívaš nie je veľmi príjemné, a nemala by si na to byť sama. Preto Ti odporúčam vyhľadať odbornú psychologickú pomoc, vyrozprávať sa z toho, a postupnými krokmi prísť na to, ako proti tomu bojovať a dostať sa z toho. Ak Ti to neustále prináša strach, bude vhodné, ak nájdeš pomoc. Budem Ti držať palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk