Otázka
Tamara sa pýta:
Dňa 05.11.2021 o 20:40

Ahojte, potrebujem sa vyrozprávať… Plánujem ísť na VŠ, po dostudovani SŠ..... Moja rodina má v tomto kroku podporuje, a ja to chcem taktiež skúsiť… Avšak mojich pár idiot**ch spolužiakov, ma veľmi často poučuje o tom že VŠ nie je pre mňa, že nemám možnosť sa tam dostať či dokonca doštudovať… Nemyslite si že ma ich recicky ovplyvnia v tom aby som bto aspoň neskusila, avšak nehorázne ma vytáča ich chovanie, veď úprimne čo je ich do môjho rozhodnutia pokračovať v studovani? Hadam ze nic je to moje rozhodnutie… Na ich ustipacne poznamky im viem veľmi rýchlo odpovedať… Mali ste aj vy podobnú skúsenosť? Ako ste sa stým vysporiadali? Chcem SŠ doštudovať a už sa s nimi viac nezaoberat :)

Odpovede
Ninka odpovedá:
Dňa 06.11.2021 o 13:48

Ahoj Tamara,verím,že ťa to trápi keď tvoji spolužiaci o tebe pochybujú a odhovárajú ťa o toho.Áno,máš pravdu,že tvojich spolužiakov do toho nič nie je. Je to tvoje rozhodnutie a tvoj život.Ja by som ich na tvojom mieste jednoducho odignorovala a nenechala sa odradiť ich blbými rečami.Podpora od rodicov je aj tak to hlavné,pretože sú tvoji najbližší a na reči ostatných sa vykašli a choď si za tým čo chceš v živote dosiahnuť.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk