Otázka
Ondrej sa pýta:
Dňa 21.12.2021 o 23:55

Dobrý Deň, mám taký problém….Odkedy som sa priznal ku svojej sexualnej orientacii tak mi na socialne siete prichádza neskutočné množstvo správ ktoré obsahujú nadávky, posmešky, a bohužial aj vyhražanie zbitím alebo smrťou…. naozaj už neviem čo mám robiť. Bojím sa chodiť po vonku pretože väčšina týchto ludí býva v mojom meste.. vedeli by ste mi prosím pomôcť?

Odpovede
Neznámy poradca odpovedá:
Dňa 26.12.2021 o 15:42

Ďakujem za odpoveď,riešim to s kamarátmi,ale skusim sa porozpravať s rodičmi.

Titi, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 23.12.2021 o 17:59

Ahoj Ondej, sme radi, že si sa nám rozhodol napísať. Je to super, že si sa nebál otvoriť a zdieľať svoju sexuálnu orientáciu. Ohľadom situácie, pokúsil si sa porozprávať o tom s rodčmi, poprípade s kamarátmi? Možno si blockni ľudí, ktorí ti píšu negatívne správy. Ak by to náhodou nevyšlo, tak by som ti odporúčala vymazať si účty na sociálnych sieťach, počkať trochu, a vytvoriť si nový. Ak by si potreboval pomoc, neváhaj sa obrátiť na chat, ktorý môžeš nájsť na našej stránke. Držím ti palce a prajem ti pekné a veselé Vianoce!

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk