Otázka
jack sa pýta:
Dňa 19.10.2019 o 11:08

Ahojj, poslednú dobu má trápi že mi dala moja frajerka koniec. Posledné dva týždne mám depky, začal som piť, fajčiť aby som na všetko zabudol… Špaky od cigariet sú hasínam na nohu aby som pocítil bolesť…

Odpovede
Anonymka007 odpovedá:
Dňa 26.11.2019 o 22:32

Prosím ťa hlavne si treba uvedomiť ze si nemôžeš fyzickou bolesťou liečiť tu psychickú.V prvom rade… Vieš prečo sa frajerka s tebou rozišla?Aký bol dôvod?Zamýšľal si sa nad tým?Možno bola chyba v tebe,mozno v nej.To je jedno.Pozri sa,verím ze ta to veľmi trápi ale pozri sa… Možno si tej babe za to nestál.To,že ťa jedna baba opustila neznamená, že už žiadna nepríde.Daj tomu čas,neubližuj si a raz stretneš niekoho super :)

Lily odpovedá:
Dňa 27.10.2019 o 13:50

Ak ju miluješ tak sa nevzdávaj, skús pochopiť prečo Ti dala koniec. Môžeš sa s ňou porozprávať alebo tak. Ale život máš len jeden a ak si ho takto zničíš tak už ho nebudeš môcť zachrániť. Týmto nič nevyriešiš. Ak ju vážne miluješ tak o ňu proste musíš bojovať. A ak nie tak to nerieš, možno nebola tá pravá. Ale jedno Ti poviem, netráp sa kvôli nej zbytočne.

Paťa odpovedá:
Dňa 19.10.2019 o 11:22

Ahoj jack. Skúsil si sa niekomu s tým zdôveriť? Možno by sa ti nejakým spôsobom uľavilo alebo by ti tá osoba ktorej sa zdôveríš nejak mohla aj pomôcť sa z toho dostať lebo alkohol a cigarety nie sú najlepšie riešenie. Alebo môžeš si nájsť nejaké hobby čo ťa zbaví tých depiek a privedie ťa na iné myslienky. Tými špakmi si nespôsobuj ďalšie bolesti keď už podľa toho čo si písal súdim že máš tých bolestí dosť veľa. Držím palce a dúfam ze sa ti z toho nejak podarí dostať.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk