Otázka
Anonym sa pýta:
Dňa 02.11.2019 o 11:40

Poslednú dobu som neustále v strese, často mávam návaly úzkosti, otec ma provokuje a robí si z toho srandu a v skole sa to prejavuje zhorsenymi známkami už som sa z toho úplne zrútil a snažil som si podržať žily našťastie neúspešne viem bola to chyba ale čo mám robiť Pomôžte mi prosím

Odpovede
Viki, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 02.11.2019 o 19:37

Ahoj, Anonym. Vidím, že ťa to všetko trápi, určite to nieje jednoduché. Neviem z akého presného dôvodu si v strese ale určite sa snaž sa ukľudňovať ked si v strese, nemysli na to, rob niečo čo ťa baví. Návaly úzkosti sú tiež ťažká vec a treba sa o tom všetkom s niekym porozprávať. Povedz to niekomu blízkemu, kamarátom, výchovnej poradkyni. Keď sa z teba otec vysmieva a tebe sa to nepáči porozprávaj sa s ním. Povedz mu že ti to nepríde pekné a povedz mu čo ti ešte vadí. Všetko môže ale trvať nejaký čas. Neviem ti garantovať že to bude hneď. Cesta časom je náročná ale nakoniec verím, že príde dobrý výsledok. Ak by aj tieto problémy pretrvávali a boli by ešte horšie, skús vyhľadať odbornú pomoc alebo napíš na náš chat, ktorý funguje každý pracovný deň od 14tej do 19tej. Držíme ti palce a veríme, že všetko bude dobré.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk