Otázka
Anežka sa pýta:
Dňa 04.11.2019 o 09:55

Ahojte, som zúfalá neviem čo mam robiť, sklamal má život, chcela som sa obesiť na skrini, ale spadla na mňa, takže sa mi to nepodarilo, mama má bije s palicou už som zo všetkého mimo, čo mam robit ?

Odpovede
Bianka - rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 04.11.2019 o 19:37

Ahoj Anežka, vidím, že si zo situácie, ktorú prežívaš, nešťastná. Sme však radi, že si nám napísala, lebo to nie je vždy ľahké. Ako písala Anetka, skús sa o svojej situácii porozpravať s nieky starším, komu dôveruješ. Ak chceš môžeš napísať na chat, kde sa o tvojej situácii a pocitoch môžete porozprávať. Držím ti palce, aby všetko dopado dobre.

Anet odpovedá:
Dňa 04.11.2019 o 11:41

Ahoj , Anežka . Je mi ľúto čo zažívaš . Ak ťa mama bije , je to veľký problém . Ak poznáš niekoho z tvojej rodiny čo by ti rád pomohol , skús sa spýtať či by si ku nemu nemohla ísť na zopár nocí a schovať sa . Viem aké hnusné môžu biť depresie . Sama ich občas zažívam . Prosím nepokúšaj sa opustiť svet . Prajem ti veľa šťastia .

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk