Otázka
Emili sa pýta:
Dňa 10.12.2019 o 17:26

Ahojte aky mate názor na drogy Ja som ich brala a som tak na dne že by som si dala znova

Odpovede
ninQa odpovedá:
Dňa 11.12.2019 o 17:39

Dôvod vieš len ty prečo si ich začala brať.Je super ze si dokázala prestať.Vsetci vieme aké je ťažké dostať sa z takýchto vecí.A ty chceš ešte začať.Ziadny problém nám nestojí za to,aby sme si ničili svoje fyzicke zdravie. Nezacni s tým.Co keď s tým zase začneš,spadneš do toho úplne a už sa nepostavíš.Moze sa to stať.Vyhladaj pomoc. Rozprávaj sa s niekym o tom.Ako sa na teba budu pozerať blízky?Chceš aby sa na teba rodina pozerala ako na alkoholicku a hulicku trávy?Asi nie.Trapilo by ich to.Nikdy nie je až tak zle,aby človek drogoval.Alebo sa zabíjal.Vsetko sa dá vždy nejakým spôsobom vyriešiť.Tak prosím,skus si poradiť a nezapijaj problémy alkoholom.Najdi si inú činnosť ktorá ti pomôže zabudnúť na problémy.Najlepšie činnosť,pri ktorej si nenicis fyzické zdravie :)

Emili odpovedá:
Dňa 10.12.2019 o 20:41

Som medzi svojimi no aj napriek všetkému sa cítim úplne sama nepotrebna a jedinou utechov sú alkohol tráva a tak proste mam pocit ze sem nepatrím

Majka, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 10.12.2019 o 20:17

Ahoj emili, mrzí ma že si skúsila drogy, muselo ťa niečo tak sklamať alebo dotknúť že si siahla na niečo aby si na to nemyslela. Muselo to byť hrozne, je úžasné že si s tým vedela prestať. Keď ťa to láka zas, spomeň si na to prečo si v tedy prestala a opakuje si to stále dookola, alebo kvôli blízkym ktorým na tebe záleží a nechcú aby si zas trpela závislosťou. Keď to už nebudeš zvládať, môžeš sa obrátiť na odbornú pomoc, nie je to hanba požiadať o pomoc. Na tejto stránke funguje aj chat, ktorý je anonymný. Aspoň to skus, držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk