Otázka
Len ja sa pýta:
Dňa 26.12.2019 o 13:52

Čaute . V našej triede všetci majú radi len také dievča dokonca aj triedna. Všetci si s ňou chcú sadnúť na obede , na výtvarnej … Strašne ma mrzí že mňa nikto nemá rád . Pritom som nikomu nič zle neurobila ani nepovedala

Odpovede
Anicka odpovedá:
Dňa 11.02.2020 o 18:38

Určite ťa má niekto rád, netráp sa nad tým a nemaj taký pocit. Možno že si povahy introverta. Skús sa zapájať k ľuďom ktorím cítiš sympatiu, určite sa niekto nájde… To že to dievča maju všetci radi tak sa niečim líši odstaných napr. oblečením, mobilom ale to nie je podstatné. Dôležité je ako sa alebo ako sa správaš ty, aké máš známky a tak.

Lea - Rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 26.12.2019 o 19:06

Ahoj, mrzí ma, že sa takto cítiš, no myslím si, že vždy sa nájde niekto, kto ťa má rád. Či už v rodine alebo kamaráti, aj keď ti to možno nedávajú až tak najavo. Prajem ti veľa síl a aby si sa nikdy necítila osamelo.

Samuel, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 26.12.2019 o 19:02

Ahoj, vidím, že je ti z toho veľmi smutno. Myslím si, že najlepšie by bolo sa s ostatnými jednoducho skúsiť skamarátiť, určite proti tebe nič nemajú. Podľa mňa budú chcieť tráviť čas aj s tebou. Dúfam, že ti to vyjde a že nebudeš tak osamelá.

Neznámy poradca odpovedá:
Dňa 26.12.2019 o 15:48

Vieš aj konkretizovať ako to dievča vyzerá a správa sa?

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk