Otázka
LilPeep sa pýta:
Dňa 29.12.2019 o 20:34

Môj Silvester bude zas na hovno ako aj minulý rok.Moj otec bude stále hrať playstation a nedovolí nám pozerať ani telku.Je dosť možné že nás s bratom ani von nepustí.Nehovo­rim,že musíme ísť von o pol noci a tak..nepotrebujem chodiť na diskotéky ako niektoré 14 ročné. Ja by som len chcela ísť s mojimi kamarátmi von maximálne možno do ôsmej búchať nejaké petardy po sídlisku to je všetko žiadny alkohol. Mna len štve,že každý bude niekde,niečo robiť… A ja,ako stále,mat skazeny posledný deň roka :)

Odpovede
LilPeep odpovedá:
Dňa 08.01.2020 o 20:59

A viete jak to dopadlo? Najlepšie!!!

Bianka - rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 30.12.2019 o 12:57

Ahoj LilPeep, tvoja situácia má naozaj mrzí. Tiež som mala podobnú situáciu, keď som chcela príchod nového roka osláviť so svojími kamarátmi a rodičia mi to nechceli dovoliť. Preto som sa skúsila porozprávať so svojimi rodičmi. Možno ak sa aj ty skúsiš o tejto situácii porozprávať s rodičmi prídete na spoločný kompromis, ktorý bude vyhovovať obom stranám. Musíš však počítať aj s možnosťou , že to nevýjde. Držím palce

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk