Otázka
Klara sa pýta:
Dňa 01.01.2020 o 15:07

Je mi to trápne písať sem ale potrebujem poradiť … Vždy keď mám styk zo svojim frajer viem kedy sa spraví poprípade mi povie a dnes nad ranom sa spravil mimo mna len mi nič nepovedal lebo si myslel že to viem len že ja som si ho dala zase dnu a hneď vytiahla keď mi povedal že už sa spravil … môže sa stať že by som otehotnela ? Som pred menštruáciu tak neviem či sa to dá … nič takéto sa mi ešte nestalo ? tak sa bojím

  • 17 rokov mám
Odpovede
Olga odpovedá:
Dňa 02.01.2020 o 09:17

Tehotenstvo je sviňa môžeš otehotnieť hocikedy a pravdepodobnosť tam je

Viktória-rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 01.01.2020 o 20:44

Ahoj Klára je pochopiteľné, že máš z toho obavy. Otehotnenie je proces zložitý a preto sa to môže stať ale nemusí. Záleží to aj od toho v aký deň svojho cyklu si mala pohlavný styk. Najvyššia pravdepodobnosť otehotnenia je počas plodných dní, ktoré zvyknú byť medzi 10 až 14 dňom cyklu. Ak píšeš, že máš tesne pred menštruáciou, tak pravdepodobnosť na otehotnenie je nižšia. Skús počkať kým nedostaneš menštruáciu. Ak by ti náhodou meškala, tak si kúp tehotensky test, ktorý nájdeš aj v drogérii. Držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk