Otázka
Martina sa pýta:
Dňa 17.01.2020 o 13:33

Ahoj mám strašne malé prsia

Odpovede
Vivian odpovedá:
Dňa 30.07.2021 o 15:01

Aj malé prsia sú pekné prsia:) (nemusíš mať 3ky-4ky) aj áčka a béčka sú výhodu môžeš robiť viac športových aktivít bez obmedzovania, nemusíš nosiť ( samozrejme je to na tebe) podprsenky pod neprehladnym oblečením a kooopu ďalších výhod

Anicka odpovedá:
Dňa 11.02.2020 o 18:30

Keď si mladšia tak ťa to trápi (neboj sa aj mňa to trápilo) časom ale zistíš že je oveľa vačšia výhoda mať menšie prsia ako vačšie. Máš menšiu záťaž, môžeš viac športovať a aj oveľa jednoduchšie ako dievčatá z vačším poprsím. Okrem toho sa neustále vyvíjaš takže nevieš ako tvoje prsia budú vyzerať keď budeš staršia alebo dospelá.

Sofi - rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 17.01.2020 o 16:38

Ahoj Martina určite takáto vec vadí aj iným dievčatám. Ešte stále dospievaš a mení sa ako tvoje myslienie tak aj tvoja postava. Každé dievča alebo chalan je s niečim na sebe nespokojný, ale asi nie je dobré ak sa zameriavaš iba na svoje nedostatky, pretože som si istá, že je na tebe aj veľa vecí ktoré máš na sebe rada, skús na sebe hľadať to s čím si spokojná a zistíš, že je na tebe oveľa viac vecí ktoré máš na sebe rada. Držím ti palce

ninQa odpovedá:
Dňa 17.01.2020 o 14:29

Ahoj!Aj ja mám malé.Ale teraz mi to až tak nevadí.Tiez som bola smutná z toho,že som ich mala malé.A smutná som bola preto,lebo si zo mňa robil srandu chalan ktorý sa mi páčil.Vieš čo,prijmi to taká aká si.Má to viac výhod.A ak ťa nejaký chalan náhodou nebude kvôli tomu chcieť,pamätaj,že ten kto ťa má naozaj rád to nebude veľmi riešiť.Veď nejde o to kto má aké veľké prsia ale aký je✌?

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk