Otázka
Sofia sa pýta:
Dňa 07.02.2020 o 09:01

Prosim poradte mi … straaasne lubim jedneho chalana ale bojim sa mu to povedat pretoze si myslim ze sa mu paci ina :/ prosim vas

Odpovede
PaSA odpovedá:
Dňa 07.02.2020 o 11:37

Ahoj, Sofia, chápem, že sa nachádzaš v tejto situácii, ktorá je pre teba nepríjemná. Aj ja som sa nachádzala v takejto situácii, základom je komunikácia, skús sa s ním porozprávať osobne, pretože cez internet neuvidíš jeho reakciu. Skús začať rozhovor nejakými otázkami z bežného dňa, napr. ako sa má, aký mal deň, ako sa darí v škole… Určite to zvládneš. Držíme Ti palce a ak chceš môžeš nám dať vedieť ako to dopadlo.

Smoulinka odpovedá:
Dňa 07.02.2020 o 10:10

Ahooj Sofia, rozumiem, ze si vystrasena ale nemesis sa strachovat. Skus ho kontaktovat alebo oslovit ci by mal zaujem sa stretnut a porozpravat sa o tom alebo mu napisat na facebooku alebo instagrame a nejako sa snim zblizit cez internet. Drzim ti palce nech to dopadne dobre. Maj odvahu a nehanbi sa, nic za to nedas. Ak ti to nevyjde, nestracaj nadej na svete je vela inych.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk