Otázka
Jana sa pýta:
Dňa 07.02.2020 o 10:51

Mám chrípku a už týždeň som zavretá doma a hrozne sa nudím. Už ma nebaví ani tablet, ani telka. Chcela by som ísť von, ale naši ma nechcú pustiť, vraj ešte nie som zdravá. Už neviem čo mám robiť.

Odpovede
Radka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 07.02.2020 o 18:11

Ahoj Jana, chápem, že byť chorý a zavretý doma je nuda, ale máš veľmi veľa možností. Môžeš robiť veci, na ktoré inokedy nemáš čas a Skúšať nové veci. Taktiež sa môžeš aj učiť do školy a nezameškáš toho veľa. A nezabudni, že tvoji rodičia ti chcú dobre a dúfajú, že sa skoro vyliečiš. Prajem ti skore uzdravenie.

Nika odpovedá:
Dňa 07.02.2020 o 12:54

Ahoj Jana, chápem, že Ťa už nebaví byť neustále zavretá doma. Ale je dôležité, aby si sa poriadne uzdravila a Tvojim rodičom na tom iste záleží. Kým sa uzdravíš, môžeš si doma čítať knižky, počúvať hudbu, vzdelávať sa. Vzdelávať sa neznamená len robiť si domáce úlohy, ale napríklad si môžeš čítať encyklopédiu, vyhľadávať si informácie o danej téme na internete. Prajem Ti skoré uzdravenie.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk