Otázka
Adela sa pýta:
Dňa 20.02.2020 o 14:52

Ahojte som lesbička a nikto v mojom okolí to nedokáže pocopiť ani rodina kamaráti spolužiaci.Nikto. Mne sa velmi páčia dievčatá a som na ne. Zaujímalo by ma aký máte vy názor na lesbičky

Odpovede
Lea - Rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 20.02.2020 o 18:27

Ahoj Adel, zrejme je pre teba táto situácia ťažká. Tak, ako napísala Mia, daj im čas túto informáciu spracovať a ukáž im, že nezáleží na tom, či sa ti páčia dievčatá alebo chlapci, pretože stále si to ty. Držím ti palce.

Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 20.02.2020 o 17:57

Ahoj Adela, rozumiem, že pre teba táto situácia nie je práve ľahká a to je v poriadku. Ak si to, že si lesbička svojim kamarátom a rodine už povedala (z tvojej správy predpokladám, že áno), nechala by som im trochu času to spracovať. Snaž sa im len ukázať, že si to stále ty, že tvoju super osobnosť nemení tvoja sexuálna orientácia, no nechala by som ich to spracovať samých, čas predsa len väčšinu vecí vyrieši sám. Držím palce a veľa šťastia!

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk