Otázka
Tomo sa pýta:
Dňa 29.02.2020 o 19:41

Potrebujem pomoct citim depresiu a uskost som poslednu dobu nervozny ked mi niekto nieco povie vybuchnem rozisiel som sa s priatelku pretoze som udajne ziarlil ale nemyslim ze to tak bolo ona to tak brala aby ma vyuzila o peniaze a surovo ma odkopla citim sa neisty a ako keby ma ludia ale i baby brali inak vyzorovo myslim si ze som skaredy neviem naist sam seba som typ ticheho ktory sa nechce s nikym rozpravat citim zlost a nenavist voci sebe niekedy rozmyslam zmiznut od ludi do noveho prostredia ludia ma beru ako neschopneho a za debila k mame som vzdy odporni nezasluzi si to nedari sa mi v nicom hlavne vo vztahoh

Odpovede
Daniela, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 29.02.2020 o 23:25

Ahoj Tomo. Veľmi ma teší že si sa odhodlal a o svojich pocitoch nám napísal. Urobil si tak prvý krok k tomu, aby si ich vyriešil. Začať môžeš napríklad tým, že nájdeš veci, ktoré máš na sebe rád. Môžeš skúsiť hľadať aj také ktoré nemáš rád, lepšie sám seba spoznať, zistiť prečo robíš veci ktoré sa ti nepáčia. Možno ak to pochopíš, bude pre teba ľahšie zistiť čo s nimi chceš robiť. Čo sa týka tej frajerky čo si spomenul, niekedy je lepšie vzťah ukončiť ako sa trápiť v takom, ktorý ťa nenapĺňa. Môže to potom ovplyvniť celý chod tvojho života. To ako sa správaš k ľuďom súvisí s tým ako sa oni správajú k tebe. Z negatívneho vyjde len negatívne a zmena začína v tebe. Verím ti a prajem ti veľa šťastia.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk