Otázka
Petra sa pýta:
Dňa 08.04.2020 o 08:29

Ahojte:( mám veľmi zlomené srdiečko,lebo som sa dozvedela že chalan ktorý sa mi páči,už má inú… Nič ma nebaví,ani s rodinou sa nerozprávam ani jesť mi nechutí, veľmi som z toho sklamaná:( veľmi mi je smutnou:( čo mám robiť?

Odpovede
Klaudia odpovedá:
Dňa 14.04.2020 o 19:43

Ahoj, poviem ti to takto na svete je veľa ľudí kt. majú „vytúženú lásku“. Preto ak má chalan už dievča, nemá cenu sa nad tým trápiť… Raz príde čas kedy nájdeš toho pravého nemusí to byť tento deň, týždeň, mesiac, rok… Ale raz to príde určite :)

Jarka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 08.04.2020 o 19:17

Ahoj Petra. Veľmi ma mrzí čo sa ti stalo. Pre dievča je to veľmi nepríjemná a bolestivá situácia. No ver mi, že sa v nej dá nájsť aj čosi pozitívne. Ak by ťa naozaj miloval tak ako tvrdil, nenechal by ťa. Takže je to vlastne tvoja šanca, nájsť práve takého chlapca, ktorý si ťa bude vážiť a ľúbiť ťa tak, že ťa nebude chcieť opustiť. Viem, bude ťažké zabudnúť, no čas všetko vylieči. Postupom času si možno uvedomíš, že naozaj nebol ten správny a posunieš sa ďalej. Ver mi, že každý vzťah ti do života niečo dá. Či už to, že budeš zhovievavejšia, empatickejšia a pod. Dobré je mať v takýchto chvíľach po blízku kamarátku alebo rodinu. Keď s nimi budeš tráviť nejaký ten čas, možno prídeš na iné myšlienky. Alebo sa môžeš začať naplno venovať nejakým svojim koníčkom, pri ktorých vieš zabudnúť na všetko. Budem ti držať palce.

Nika odpovedá:
Dňa 08.04.2020 o 10:02

Ahoj Petra, je mi ľúto, že sa takto cítiš. Vôbec sa nečudujem, že máš zlomené srdiečko. Niekedy sa takéto situácie stávajú, je to smutné, ale čo bolí, to prebolí. Na zlomené srdce pomôže len čas. Venuj sa svojim koníčkom, porozprávaj sa o svojich pocitoch s niekým z rodiny, alebo s nejakou dobrou kamarátkou. Verím, že to zvládneš!

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk