Otázka
Lenka sa pýta:
Dňa 24.04.2020 o 06:58

Čaute, môj frajer alebo ako to nazvať je stále ku mne drzý a ani mi neodpisuje na správy ktoré mu posielam, niekedy hovory že ma ľúbi inokedy je drzý že neviem či to myslí vážne a tak uvažujem či to s ním skončím. Kamarátky mi v tomto nechcú pomôcť, tak sa na vás obraciam

Odpovede
Sima odpovedá:
Dňa 11.07.2023 o 23:22

Potrebujem sa porozprávať

Sofi - rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 24.04.2020 o 17:10

Ahoj Lenka myslím si, že najlepšia možnosť je porozprávať sa s ním, možno má nejaké ťažšie obdobie a preto sa tak správa. Skús sa s ním úprimne porozprávať a podla jeho reakcir uvidíš čo sa deje. Ak by to nepomohlo tak mu skús navrhnúť či si nedáte pauzu. Velmi ti držím palce a netráp sa tým, nejako sa to vyrieši.

Nika odpovedá:
Dňa 24.04.2020 o 10:53

Ahoj Lenka, chápem, že si z jeho správania zmätená a niekedy mu nerozumieš. Vo vzťahu je dôležitá otvorená komunikácia. Ak ti vadí, že je niekedy k tebe drzý, treba mu to povedať a porozprávať sa s ním o tom. Namiesto obviňovania skús hovoriť o sebe, napr. „Nepáči sa mi, keď robíš toto a toto, som kvôli tomu nešťastná“ atď. Môžete sa spolu porozprávať aj o tom, ako on váš vzťah vidí ďalej. Je dôležité, aby si aj ty jeho počúvala. Ak nie je ochotný niečo kvôli tebe urobiť alebo zmeniť svoje správanie, potom môžeš zvážiť rozchod. Držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk