Otázka
Kačena sa pýta:
Dňa 25.04.2020 o 20:12

Ahojte skor by som sa chcela vyrozpravat ale nemam komu tak sa radsej vyrozpravam tu ak to nevadi . Poslednu dobu som si uvedomila ako hrozne som sa spravala k druhym , bola som strasne arogantska a malicherna atd. jedna moja kamaratka mi otvorila oci pretoze aj ona sa tak ku mne spravala. a ako som to riesila? odstavila som sa od nej a ja som sa zacala lepsie spravat k druhym, som skor ohladuplna a empatickejsia. v triede mam par spoluziakov ktory piju,fajcia a ja som chcela byt s nimi ale uvedomila som si ze to nieje spravne a aj postupom casu som sa od nich odstrihla, su sice moji kamarati ale odtial potial. dufam, ze toto moje vyrozpravanie pomoze niekomu a dostane sa z kase skor, ako uz bude neskoro

Odpovede
Nika odpovedá:
Dňa 26.04.2020 o 12:23

Ahoj, súhlasím s Radkou, je skvelé, že si si to uvedomila a zmenila si svoje správanie a tiež že si sa dokázala dištancovať od tých ľudí. Máš môj rešpekt. Prajem ti veľa šťastia.

Radka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 25.04.2020 o 22:28

Ahoj, ďakujeme, že si sa nám zdôverila. Je skvelé, že si si to uvedomila a taktiež obdivujem, že si sa dokázala odstihnúť od tých ľudí, no ostali ste kamaráti. Dúfam, že v tom budeš pokračovať a prajem ti veľa šťastia.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk