Otázka
Nina sa pýta:
Dňa 10.06.2020 o 15:08

Ahojte, mám problém už 6ty deň mi meškajú krámy

Odpovede
Radka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 14.06.2020 o 06:31

Ahoj Nina, chápem, že ťa to trápi. No bohužiaľ, neviem tvoj vek, neviem ako dlho máš menštruáciu, ani či si mala pohlavný styk a teda či je možnosť, že si tehotná. Ako písala Nika, tak menštruacia môže byť prvé roky nepravidelná, môže ju ovplyvniť viacero faktorov. Môžeš vyskúšať rôzne rady, ktoré nájdeš na internete, napríklad horúci kúpeľ. Ak ale menštruáciu nedostaneš dlhšie, tak by si mala určite navštíviť lekára. Držím prsty.

Nika odpovedá:
Dňa 11.06.2020 o 16:36

Ahoj Nina, nepoznám tvoj vek, ani to, ako dlho už máš menštruáciu. Môžem ti povedať, že v období puberty je úplne normálne, že ti mešká menštruácia a do cca 2 – 3 rokov od prvej menštruácie by sa ti menštruačný cyklus mal ustáliť a mala by si mať menštruáciu pravidelne. Meškajúca menštruácia môže mať rôzne príčiny – stres, náhle pribratie alebo schudnutie, choroba (aj nejaká ľahšia napr. chrípka) atď. Jediné, čo ti môžem odporučiť, je čakať. Ak by si menštruáciu nemala viac ako 3 mesiace, tak určite vyhľadaj lekára. Držím ti palce Nina.

Katka odpovedá:
Dňa 11.06.2020 o 12:22

Ahoj Nina, mala som stejny problém,a jediné čo mi pomohlo je piť višňový džús. Všeličo som vyskúšala,ale iba piť višňový džús mi pomohol. Držím ti palce :)

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk