Otázka
Neznámy človek sa pýta:
Dňa 24.06.2020 o 15:07

Čaute, mám 14 rokov a som single, a mám taký pocit žeby som mohla mať nejakého chalana, lenže vždy ak som nejakého mala tak ma stále zradil a ja sa bojím zase zamilovať keď aj tak viem ze sa tak či tak rozideme. A som slušné dievča ktoré nefajčí, nepije, nechodí so zlými ľuďmi von, nehreší… Takže taký chlapec ani nemá záujem o také dievča v mojom veku… Väčšinou chcú telo dievčaťa :/ alebo im ide o to, čo robím (je to dabing) a vlastne to ani neviem popísať ale asi chápete čo myslím :)

Odpovede
me odpovedá:
Dňa 01.10.2020 o 11:40

hello wanna go out?

Lukáš odpovedá:
Dňa 12.07.2020 o 20:12

Ahoj ja mam ties 14 rokov a ties som single chcela by si codit somnou?posím

Alex odpovedá:
Dňa 26.06.2020 o 14:05

V 14-tich rokoch máš na chalanov a lásku kopu času, nič ti neutečie :) Užívaj si život pokiaľ môžeš:) Nieje vôbec hanba mať chalana v +18– vtedy je už človek oveľa (mal by byť) rozumnejší a to sa týka oboch strán partnerov. Staršia kamoška (24r) si našla frajera pred 11 mesiacmi a vôbec toho neľutuje, 14-nastich pravú lásku stretne málo kto. A keď ide chalanovi „iba o telo“ dievčaťa takto to nie je láska.

Viktória- rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 24.06.2020 o 18:52

Ahoj. Chápem, že nájsť si dnes niekoho, kto pozerá viac na charakter ako na výzor je síce ťažké. Obzvlášť v tvojom veku ale myslím si, že sa do vzťahu vôbec nemusíš ponáhľať. Čo má prísť, tak príde. A ak už nejaký chalan príde, tak nemysli hneď na to čo sa môže stať. Viem, že nie všetko dopadne vždy najlepšieale z chýb sa učíme a posúva nás to v živote ďalej. Hlavne nezabudniaby byť sama sebou. Tak držím palce, aby si si našla niekoho kto ťa bude mať rád takú aká si a aby ste boli spolu šťastní.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk