Otázka
Matej sa pýta:
Dňa 18.08.2020 o 08:33

Ahojte , volám sa Matej a mám 19 rokov asi toto už nie je stránka kde by som mal písať ale cítim ,že mi tu pomôžete … Viete trápi ma jedna vec , žijeme v dobe kde si musia hlavne dievčatá dávať pozor na to s kým si píšu a tak , ja som veriaci chalan a snažím sa byť aj gentleman , ale trápi ma ,že sa mi páči dievča ktoré má 16 a teda je o 3 roky mladšia , je to naozaj úžasná baba s ktorou si veľmi rozumiem a je naozaj staršia na svoj vek ale niekedy mám taký pocit , po tom čo som napr videl film „V síti“ ,že ak sa nám páči niekto mladší o viac ako rok , tak je to zle :/ vedeli by ste mi poradiť? ďakujem Vám!

Odpovede
Matej odpovedá:
Dňa 18.08.2020 o 17:45

Ďakujem za povzbudivú odpoveď! :)

Bianka - rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 18.08.2020 o 17:19

Ahoj Matej , sme radi , že si sa so svojím problém obrátil na našu stránku. Myslím si ,že vekový rozdiel tri roky v tomto prípade nie je veľký , ťažké by ti to nemalo robiť starostí. Ak ťa to však trápi , odporučila by som ti aby si sa s ňou o tom porozprával a získal tak aj jej názor na túto situáciu. Dôležité je hlavne to , že si spolu rozumiete. Držím palce

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk