Otázka
Ema sa pýta:
Dňa 17.10.2020 o 11:13

Ahojte chcela som sa len spýtať či je normálne že mám pocit že robím všetko zle. Mám pocit že svojimi rozhodnutiami ubližujem ostatným aj oeď mi tvrdia že sa nič nestalo . Ďakujem

Odpovede
Emma - rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 19.10.2020 o 19:45

Ahoj, Ema, som rada, že si sa rozhodla nám napísať. Myslím si, že každý z nás, a ja tiež, máme niekedy dojem, že všetko, čo urobím, je zlé a nikomu tým nepomôžem a len ublížim, ale často sa jedná len o pocit a v skutočnosti to ostatní ľudia tak vôbec nevnímajú. Ak ti hovoria, že im to nevadí, hoci ty máš dojem, že áno, skúsila by som sa s nimi o tom porozprávať, prípadne sa ich ešte pred urobením nejakého rozhodnutia opýtať na názor. Každopádne by si teraz nemala robiť všetko preto, aby sa ostatní ľudia mali dobre, ak to tebe samej bude spôsobovať nepríjemný pocit. Niekedy je dôležité dať na prvé miesto seba, aj keď by si im mala povedať nie. Držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk