Otázka
Matej sa pýta:
Dňa 23.10.2020 o 22:03

Ahojte zaujímalo by ma ,že či je zlé byť emocionálny ako chalan…totižto všade sa hovorí o tom , aké je dôležité byť bez citov ako muž a neviem aké ešte ako je dôležité je byť tá Alfa…ale popravde ja to nedokážem mám až moc mäkké srdce a dosť ma to trápi ,že či to je zlá vlastnosť a že či by som to mal zmeniť alebo nie..

Odpovede
Emma - rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 24.10.2020 o 10:16

Ahoj, Matej, chápem, že ťa to pravdepodobne môže trápiť, ale na tvojom mieste by som nad tým veľmi nerozmýšľala a viac sa sústredila na svoje kvality. Vo filmoch a knihách je takýto typ chlapca prezentovaný často, ale aj v mojom okolí by dievčatá radšej dali prednosť slušnému chlapcovi s úprimným a láskavým srdcom. Každý z nás hľadá niečo iné, takže si myslím, že určite sa nájde niekto, kto bude ťa bude mať rád. Určite to nie je nič zlé, práve naopak a kvôli nejakému obrazu z telky sa nemenila na niekoho iného. Najlepšie je byť sám sebou a uvidíš, kam ťa to zavedie. Držím palce.

Neznámy poradca odpovedá:
Dňa 23.10.2020 o 22:06

Podľa mňa to nemeň. Buď hlavne sám sebou. A váž si toho aký si lebo takých chalanov je malo a to vždy dievčatá ocenia

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk