Otázka
Janka sa pýta:
Dňa 02.02.2021 o 11:56

Ahoj Dievčatá mám na vás pár otázok Vy ked máte menštruáciu a cestujete autobsum na dlhšiu cestu ako to riešite z vložkou a bolestamy?Kde si ju meníte?A ako bolesti? Ako vy riešite dlhú cestu počas menštruácie napríklad aj 7–8hodinovú prosím vaše rady a tipy

Odpovede
Lienočka odpovedá:
Dňa 04.02.2021 o 15:25

Ahoj, toho sa nemusíš obávať. Určite cestou niekde zastanete, a za ten čas by som si dala 2 hrubé vložky alebo dvojo nohavičiek.:)

Janka odpovedá:
Dňa 03.02.2021 o 07:19

Ďakujem áno, ja mám strašne silnú a bojím sa že pretečiem

Emma - rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 03.02.2021 o 06:22

Ahoj, Janka, keď niekam cestuješ, vždy je najlepšie sa ubezpečiť, či máš pri sebe, najlepšie v príručnej batožine, ruksaku alebo kabelke, dostatok vložiek, aby si si ich mohla kedykoľvek keď zastanete vymeniť. Počas cesty autobusom musí šofér zastaviť na hygienické prestávky, počas ktorých si na WC môžeš normálne vymeniť vložku. Môžeš si pribaliť aj dlhšiu a hrubšiu vložku, ak by si sa obávala, že nebudeš mať dostatok času vymeniť si ju stále. Čo sa týka bolesti, ja mám v peňaženke stále Ibalgin, ktorý mi proti nej pomôže, kebyže mám veľmi silné kŕče. Dúfam, že som ti pomohla a držím palce :)

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk