Otázka
Noemi sa pýta:
Dňa 19.04.2021 o 14:52

Dobry den, mam 17 rokov a som panna. Nikdy som nebola vo vztahu a to len preto ze sa bojim sexu. Ide o to ze mam celkom komplex z toho ako vyzeram „tam dole“. Neviem ako sa na to pozeraju chlapci/muzi. Mam obavy z toho aj ked neviem ci niesu zbytocne. Na druhej strane mam postavu presypacich hodin ako napr kendall jenner… Moj vzhlad v nohavickach ma stale blokuje sa s niekym milovat. Chcela by som teda vediet aky ma na to nazor skor muzske pokolenie. Vadi im ked su tie velke pysky trosku vacsie atd? (prosim bez zbytocnych posmeskov a sprostych kometarov)

Odpovede
Anonym odpovedá:
Dňa 22.04.2021 o 19:35

Ahoj, chápem tvoje pocity a strachy… Myslím si že sex nie je všetko.. Hlavné je mať niekoho, kto ťa chápe a má rád takú aká si a je schopný s tebou robiť čokoľvek, nielen si užívať v posteli. Čiže hlavu hore a snaž sa s chlapcami rozprávať a budovať normálny vzťah, potom budeš za to vďačná.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk