Otázka
maruška234 sa pýta:
Dňa 20.05.2021 o 18:03

ahojte mám 12 rokov a som zamilovaná do môjho spolužiaka a proste ja ho mám brutálne rada a keďže som mu povedala nie raz že som do neho tak sa mi už 2 roky smeje a ak si zo mňa moja bff nerobila srandu tak je do nej a proste pripravujem sa na taliansku akordeónovú súťaž a nedokážem sa na to sústrediť lebo na neho stále myslím a ani nespím a keď aj zaspím tak sa mi sníva o ňom a myslím si že on ma nemá rád nwm prečo ale mám takého tušáka že ma rád nemá a proste dostávam kvôli tomu zápisí 3, 4 a 5 v škole lebo sa mu s prepáčením trepem do zadku a nedokážem sa naučiť a potom mám problémy doma…neviete ako ho zbaliť alebo to nejako vyriešiť ja už som skúšala naozaj všetko…ďakujem vám

Odpovede
Svišť z Tornale odpovedá:
Dňa 01.06.2021 o 10:57

Rozhovorom jedine

Lenka - rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 27.05.2021 o 20:30

Ahoj Maruška, úplne Ti rozumiem. Skús sa ešte raz úprimne porozprávať so svojím spolužiakom a povedz mu o citoch, ktoré k nemu prechovávaš. Bolo by fajn mu taktiež povedať, že sa kvôli tomu trapiš a že sa nedokážeš sústrediť na svoje povinnosti. Na tvojom mieste by som sa ho spýtala, že ako Ťa vníma on, aby si vedela presne na čom si. Ak by súhlasil, tak s nim skús tráviť viac času a časom sa uvidí, čo a ako. Držím Ti palce.:)

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk