Otázka
Angelika sa pýta:
Dňa 01.06.2021 o 10:50

Ahojte mám toho trošku viacej čo by som tu chcela napísať. Vopred sa opravedlňujem že tu otravujem s takýmito vecami a že je toho tolko.

Po 1. sa doma cítim strašne zle, máme neustále hádky či už s mamkou alebo s mladšou sestrou. Proste všetko čo spravím som za to zlá ja. Keď príde otec domov po týždňovke tak je to hrôza iba na nás kričí a občas príde aj bitka. Ja sa mu ako jediná snažím postaviť aby som ochránila mamku a dcéru. Ale psychicky to už nedávam. Mám depky úzkosti proste zlé stavy.

2. vec je to že som sklamala moju najlepšiu kamarátku a to tým že som jej prebrala jej frajera je to na dlho ale v skratke zapáčil sa mi a potom sme spolu chodili lenže stále aj moja kamarátka s ním. Nakoniec sme ostali kamaráti s výhodami. Bolo to strašné prišlo som o kamarátku a o kamaráta ktorý sú na mňa strašne nahnevaný.

A 3. vec je to že ma trápi môj vzhlad som hrozne tučná a veľká. Mám obrovskú váhu nedarí sa mi schudnúť.

Budem rada za každú jednu správu a radu. Ešte raz prepáčte za tento môj dlhý zbytočný text. Angelika

Odpovede
Emm odpovedá:
Dňa 08.06.2021 o 11:27

Mrzí ma čo teraz prežívas bez toto ako zlé obdobie a že príde len a len lepšie. Skús o Tom prvom bode povedať nejakému dospelému alebo sa o Tom porozprávaj s mamou čo sa ti nepáči a tak. To druhé, no smola veľa krát sa ešte zalubis. A po tretie, každý z nás je krásny. Ale ak sa ti nepáči tvoja postava tak namiesto autobusu a auta chod radšej peši alebo neviem skús cvičiť podľa nejakých videí na youtube

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk