Otázka
Mária sa pýta:
Dňa 03.06.2021 o 14:10

Ahoj mám taký problém s mojou mamkou sa vôbec nedá porozprávať o takých ženských veciach ako menzes,cyklus, holenie a podobne.

Odpovede
Poradca Tomáš odpovedá:
Dňa 19.06.2021 o 16:24

Asi skús možno kamarátku/ses­tru/babku a pod.

Emma, rovesnícka poradňa odpovedá:
Dňa 08.06.2021 o 19:59

Ahoj, Mária, myslím, že by si sa mala s mamkou porozprávať o tom, že o týchto ženských veciach chceš vedieť viac. Možno jej však nie je príjemné o tom rozprávať, aj ak by si sa ty chcela. V tom prípade môžeš skúsiť osloviť svoju sestru, tetu, babku, alebo inú blízku osobu z tvojho okolia, prípadne nájsť nejaké články alebo videá na internete :) Prajem veľa šťastia

Klára odpovedá:
Dňa 08.06.2021 o 10:40

Ahoj Mária, bohužiaľ niektoré mami sú už raz také, neboj sa niesi jediná a práve preto existuje mnoho videí, influemcerov, článkov či aj poradni ako táto kde sa môžeš na všetko popýtať, viem že to nieje ono ako s mamou ale ako kompenzácia je to podľa mna fajn ale ak by si chcela sa snou naozaj porozpravat možno jej to skús povedať ak si ešte neskúsila a možno ťa jej reakcia pozitívne prekvapí, tak či onak my sme tu pre teba a radi ti odpovieme na tvoje otazky. Držím palce :)

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk