Otázka
Ninka sa pýta:
Dňa 10.07.2021 o 11:04

Ahojte, potrebujem poradiť moja maminka bude mať 50. Neviem čo jej dať k narodeninám chcela by som niečo špeciálne. Ale môj badget je len max. 50Eur. Ak by niekto vedel poradiť tak budem len vďačná. Keď ide môžem poprosiť linky. Viem že moja mamina má veľmi rada (sviečky, zelenú farbu, miluje deti, najviac ma ale mrzí, že čo môže kúpi mne a sestre a tak ona nikdy nič nemá napr. minulý rok dostala kávovar ale to je nie len pre ňu ale pre všetkých ale ja by som chcela niečo Čo by bolo len jej) sry za dlhú správu, ale ďakujem za každú odpoveď

Odpovede
Ninka odpovedá:
Dňa 22.07.2021 o 18:34

Ďakujem všetkým moja maminka bola nadšená až tak ju to dojalo že plakala. Ešte raz ďakujem :)

Rudynko odpovedá:
Dňa 11.07.2021 o 17:24

Ahoj, Ninka :) Chválim ťa za skvelý nápad a snahu spraviť mamke radosť :) Kozmetika nie je zlý nápad, ja by som možno navrhoval aj nejaký zážitok (napr. poukaz na masáž, do wellness) a takisto určite niečo ručne vyrábané :) Ak kreslíš, niečo pekné jej nakresli :) Ak píšeš, napíš jej báseň, ak tancuješ alebo spievaš, niečo si pre ňu prichystaj :) Tomu sa určite veeľmi poteší.

Patrícia odpovedá:
Dňa 10.07.2021 o 11:26

Ninka napadlo mi nejakú voňavku, kozmetiku

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk