Otázka
Mimi sa pýta:
Dňa 23.07.2021 o 22:55

Ahojte to som ja Mimi ja som ti už písala ohľadom toho ze sa bojím zdôveriť a pod. a vy ste my povedali ze môžem aj tu takže začnem. Veľmi ťažko sa mi to hovorí lebo ma to trápi ale skúsim. Okej takže skúsim to tu. V škole ale aj celkovo medzi mojimi spolužiakmi sa so mnou nijako nikto nebaví moja kamoška sa rozhodla ze radšej bude travit cas s niekym iným ako so mnou ja chápem ze možno potrebuje zmenu a ja nechápem prečo sa so mnou nebavi ved nič som jej ani nikomu inému nespravila snažím sa byť pre každého oporou a pomôcť keď sa dá ale akosi nezapadám všetci sa chvália rôznymi vecami ako napr.že v sobotu boli spolu piť alebo si za fajčiť a ja tam akosi nepatrím. Keď sa niekym prídem v triede že sa snažím socializovat a začnem niečo rozprávať tak cítim ze ma nikto nepočúva a nikoho to nezaujíma. Cele dni trávim doma nikto sa ma ani len nepýta ani to nikoho nenapadne ma pozvať von po skole alebo cokolvek ja viem ze nemôžem len čakať na to kým ma niekto prizve ale nechcem sa pchať niekam kde ma nikto nechce a proste citim sa nechcena a nepodstatna proste neviem co s tým veľmi ma to trápi. Prepáčte že je to také dlhé, ďakujem vám

Odpovede
Neznámy poradca odpovedá:
Dňa 02.08.2021 o 19:32

Ahoj. Velmi ma mrzi ako sa citis. Urcite nerob nic zle preto aby si zapadla do takychto skupiniek. Skus ist na nove miesta a spoznat nejakych kamaratov ktory ta budu mat radi taku aka si :) Mne to dost pomohlo ked som si týmto prechádzal na zakladnej skole.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk