Otázka
Viktória sa pýta:
Dňa 09.08.2021 o 21:28

Dobrý večer, trápi ma jedna vec, týkajúca sa mojej postavy… (Som plnoletá) mám 70 kg a výšku 173 viem že to nieje strašné a moja váha je v norme vzhľadom k mojej výške… Ale mám okolo seba ľudí ktorí ma nazývajú tucnou či dokonca tehotnou… Hoci chcem trošku ešte zhodiť ale chcem to zmeniť hlavne pre seba, nie pre nich! Nechápem ľudí, ktorí majú potrebu riešiť postavu iných…ale mierne ma to zarazi ak niekto voči mne použije tieto nevkusné poznámky, považujem to za úbohosť :)

Odpovede
Beth odpovedá:
Dňa 18.08.2021 o 22:34

Prosím, ak si spokojná sama so sebou nechudni! Dievča nie! Len sa nad to povznes a bud na seba pyšna

Janka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 16.08.2021 o 13:28

Ahoj Viktória, s tým čo píšeš v závere svojej správy musím tiež súhlasiť. Nevkusné poznámky naozaj nie sú príjemné, no na druhej strane netreba si z nich robiť ťažkú hlavu. Na svoju výšku máš primeranú váhu, preto Ti odporúčam hodiť tieto poznámky za hlavu a nevenovať sa im. Ak by si aj mala záujem zhodiť zopár kíl, tak naozaj hlavne pre seba, aby si Ty bola so sebou spokojná a nie druhí. Budem Ti držať palce.

Robo odpovedá:
Dňa 10.08.2021 o 14:55

Viktória ak sa cítiš takto dobre tak ich nerieš, je to tvoja postava a to že ťa nazývajú tučnou a tehotná je od nich úplne úbohé a asi si s tým niečo iba kompenzujú. Určite to neber vážne.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk