Otázka
Veri sa pýta:
Dňa 04.09.2021 o 09:36

Ahojte mám 18 a rozišiel sa so mnou priateľ po 6 rokoch… Neviem čo mám robiť. Som strašne smutná, keď ja ho stále milujem. Čo mám robiť?

Odpovede
Janka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 06.09.2021 o 08:13

Ahoj Veri, chápem, že to musí byť teraz pre Teba veľmi náročná situácia, a obzvlášť, ak k nemu stále cítiš, to čo píšeš. V každom prípade, ak existuje ešte nejaká nádej, že by si sa s ním o tom mohla porozprávať, či by sa s vašim vzťahom niečo nedalo urobiť, určite to urob. Možno ste si niečo zle vydiskutovali, zle pochopili navzájom a skončilo to rozchodom. Ak však máš pocit, že je to jednostranné, a naozaj Tvoj priateľ už nemá záujem udržiavať váš vzťah, tak ver, že spočiatku to bude ťažké obdobie, ale časom sa aj Tvoje zlomené srdce zahojí. Tak ako píše Janka vyššie, venuj sa sama sebe, tomu čo si počas vzťahu nerobila, tomu čo obľubuješ, a trebárs aj to čo si ešte nikdy neskúsila. Možno práve tieto cestičky Ťa privedú k niekomu, kto za to bude stáť a Tvoju lásku Ti bude opätovať. Budem Ti držať palce, aby to bolestivé obdobie rýchlo prešlo.

Janka odpovedá:
Dňa 04.09.2021 o 13:26

Ahoj, ak ti môžem poradiť sprav niečo ťa urobí šťastnou ( choď von s priateľmi, na aktivity ktoré ťa bavia a podobne) proste sprav niečo pre seba, po čase všetko zahojí a aj zlomené srdce, viem že keď je rozchod ešte čerstvá záležitosť, tak to najviac bolí… Ale ver čo bolí to prebolí :) ( môže to trvať dni, týždeň či mesiace) ale tá rána v srdci a potoky smútku raz skončia. držím ti palce a drž sa :)

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk