Otázka
Viki <33 sa pýta:
Dňa 11.10.2021 o 14:56

Ahojte, potrebujem ja ani neviem pomoc ? Asi ano. Mám problém s príjmom potravy. Ja sa niekedy najem aj kľudne bez problémov ale hneď mám výčitky z toho koľko to má kalórii. Že priberiem a zase budem “guľka”. Niekedy úprimne ľutujem, že som chudnúť vôbec začala. Myslela som si že keď zhodím nejaké tie kila budem šťastná ale práve naopak :/ zas niektoré dni radšej nejem vôbec a pozeram na jedlo s odporom. A vidím na sebe len samé chyby a nedostatky. Chcem byt len chudá ://

Odpovede
Neznámy poradca odpovedá:
Dňa 12.10.2021 o 14:40

Ďakujem <333 je to skôr take že mna baví jesť zdravo a podobne ale aj to mi príde neskutočne vela :/ ďakujem, veľmi si to vážim !

Janka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 12.10.2021 o 11:15

Ahoj Viki, podľa Tvojich slov máš problém s príjmom potravy, rada by si bola chudá, no strava Ti robí problémy. Možno by Ti v tomto vedel pomôcť nejaký výživový poradca, ktorý by Ti navrhol jedálniček, presnú stravu, do toho denné cvičenie a chudnutie by išlo ľahšie. Na druhej strane je dôležité pozerať sa na seba pozitívne a odhodlane niečo dosiahnuť a ísť si za tým. Myslím, že ak zmeníš význam chudnutia, pomôže Ti to. Budem Ti držať palce, aby si sa uberala dobrým smerom.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk